تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۹

موفقیت همایش پیامبر اعظم در کرمان نیازمند همگرایی دستگاه های مختلف استان است

مدير ستاد هماهنگي کانون هاي مساجد استان کرمان گفت:همايش پيامبر اعظم که در سطح ملي برگزار مي شود براي موفقفيت آن نيازمند همراهي و همگرايي دستگاه هاي مختلف استاني هستيم.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۹
به همت ستاد فهما استان کرمان؛

سومین همایش ملی پیامبر اعظم (ص) در هفته وحدت برگزار می‌شود

عليزاده با اشاره به برنامه‌هاي هفته وحدت در استان کرمان، از برگزاري همايش ملي پيامبر اعظم(ص) با محوريت ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد استان کرمان خبر داد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۹

امنیت و آسایش امروز جامعه مرهون خون پاک شهیدان است

حجت‌الاسلام و المسلمين گرجي گفت: امنيت امروز کشور مرهون خون شهدا است، شايد برخي از ما که جنگ را درک نکرده باشيم، به اهميت مسئله توجه نکرده باشيم درصورتي که امنيت مبنايي ترين مولفه جهت پيشبرد اهداف يک جامعه است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۴ شهريور ۱۳۹۹

حرکت در مسیر اهل بیت ( ع ) مستلزم احساس اضطرار است

محقق و پژوهشگر صحيفه سجاديه گفت: در زندگي مورد تاييد دين اسلام، فرد به دنبال دلربايي از خداوند است که در آن ملاک عمل، عقل است و فرد به مرحله عجز مي رسد، مضطر مي شود و نسبت به امام خود احساس اضطرار مي کند.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۴ شهريور ۱۳۹۹

جهان امروز تشنه الگو و مدل فکری امام سجاد(ع) است

مديرستاد هماهنگي کانون هاي مساجد استان کرمان با اشاره به اينکه باتوجه به مشکلات و گرفتاري هاي بشر، جهان امروز تشنه الگو و مدل فکري امام سجاد عليه السلام است، اضافه کرد: بزرگ ترين منبع و نقشه راه براي داشتن يک زندگي موفق استفاده از صحيفه امام سجاد عليه السلام است.

بیشتر بخوانید