شانزدهمین پویش نذر قربانی در کرمان اجرا شد
شانزدهمين پويش نذر قرباني در کرمان اجرا شد

شانزدهمین پویش نذر قربانی در کرمان اجرا شد

پويش نذرقرباني، با توزيع 1200 بسته گوشت ميان نيازمندان شهرستان‌هاي کرمان ، رفسنجان ، بافت ورابر با همت بچه هاي مسجد اجرا شد.
شناسه خبر : 59986 تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ زمان انتشار : ۱۱:۳۳

به گزارش روابط عمومی ستادهماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجداستان کرمان ؛ علی مهدیخانی »  صبح روز یکشنبه 15 بهمن ماه، از برگزاری شانزدهمین پویش نذر قربانی به مناسبت ایام ماه رجب وسالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با همکاری برنامه «سمت خدا» و موسسه حضرت خدیجه(س) خبر داد.

 مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان کرمان با اشاره به اینکه مخاطب این طرح افراد نیازمندی هستند که به همت کانون های فرهنگی هنری مساجد، گوشت گرم میان آنها توزیع می شود، افزود:  در این دوره قریب به 2 تن گوشت گرم در قالب 1200 بسته میان نیازمندانی که از قبل شناسایی شده اند، به ارزش 10میلیارد ریال توزیع خواهد شد.

علی مهدیخانی با بیان این مطلب که در این مرحله براساس برنامه ریزی انجام شده نذرهای قربانی در شهرستان های،(کرمان، رفسنجان، بافت ،رابر)توزیع می شود، تصریح کرد: همچنین با همکاری موسسه نیکوکاری ثامن الحجج(ع)، نذر قربانی بین نیازمندان بیمارهای خاص نیز توزیع می شود.
 
وی گفت:  اینگونه فعالیت ها و برنامه ها می تواند یک الگو و مدل موفق، در راستای حمایت از افراد نیازمند باشد و امیدوار هستیم که همه اقشار مختلف جامعه به کمک یکدیگر شتافته تا در نهایت شاهد کم رنگ شدن آسیب های اجتماعی در حوزه فردی و اجتماعی باشیم.