موفقیت همایش پیامبر اعظم در کرمان نیازمند همگرایی دستگاه های مختلف استان است
موفقيت همايش پيامبر اعظم در کرمان نيازمند همگرايي دستگاه هاي مختلف استان است

موفقیت همایش پیامبر اعظم در کرمان نیازمند همگرایی دستگاه های مختلف استان است

مدير ستاد هماهنگي کانون هاي مساجد استان کرمان گفت:همايش پيامبر اعظم که در سطح ملي برگزار مي شود براي موفقفيت آن نيازمند همراهي و همگرايي دستگاه هاي مختلف استاني هستيم.
شناسه خبر : 17421 تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۶:۰۱

به گزارش پایگاه خبری فهما حجت الاسلام مصطفی گرجی ظهر یکشنبه در جلسه ستاد برگزاری سومین همایش ملی پیامبر اعظم با اشاره به برگزاری همایش پیامبر اعظم در سالیان گذشته در استان، افزود: ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور در دو بخش فرایندی و رویدادی فعالیت می کند  که در حوزه رویدادی هر یک از استان ها به تناسب ظرفیتی که دارند اقدام به برگزاری برنامه های مختلف می کنند که استان کرمان خوشبختانه در برگزاری همایش پیامبر اعظم در سطح ملی به خوبی ورود پیدا کرده و مورد توجه قرار گرفته است.
    
وی با بیان این مطلب که برگزاری این همایش در سالجاری متاثر از شهادت سردار دلها و شیوع ویروس کرونا بوده است و شکل و روند برگزاری همایش را سخت کرده است، بیان داشت: برگزاری این همایش موکول به شش ماهه دوم سال و در هفته وحدت برگزار می شود که دارای برکات زیادی است چراکه می توان در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی ورود پیدا کنیم.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان کرمان اضافه کرد: باتوجه به شرایط موجود، همایش برگزاری این همایش غالبا غیر حضوری و در فضای مجازی پیگیری می شود و در روز همایش که یک روزه است، با تعداد کم در دو بخش صبح و بعداز ظهر برگزار می شود.
وی بیان داشت: همایش پیامبر اعظم که در سطح ملی برگزار می شود برای موفقفیت آن مستلزم همراهی و همگرایی دستگاه های استانی هستیم.
گفتنی است که در ادامه شرح و  وظایف پیشنهادی دستگاه های اجرایی مطرح و دستگاه ها در این زمینه اظهار نظر کردند.