چهارمین پویش نذر قربانی در استان کرمان برگزار شد
چهارمين پويش نذر قرباني در استان کرمان برگزار شد

چهارمین پویش نذر قربانی در استان کرمان برگزار شد

در راستاي پويش نذر قرباني قريب به 2 تن گوشت گرم در قالب بسته هاي يک و نيم کيلويي ميان نيازمنداني که از قبل شناسايي شده اند، در استان کرمان توزيع شد.
شناسه خبر : 26240 تاریخ انتشار : ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۷:۳۳

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما)، حجت الاسلام «مصطفی گرجی»  صبح جمعه مورخ29 اسفند ز برگزاری چهارمین پویش نذر قربانی به مناسبت ایام واعیاد ماه شعبان المعظم  با همکاری برنامه دینی ومذهبی سمت خدا و موسسه حضرت خدیجه خبر داد.

 

مدیرستاد هماهنگی کانون های مساجد استان کرمان ادامه داد: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و تضعیف بنیه مالی خانواده ها و همچنین تاکید مقام معظم رهبری مدظله العالی در این زمینه ، ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد نیز متناسب با توان و ظرفیت خود اقدام به توزیع گوشت قربانی در میان نیازمندان کرده است.


 
حجت الاسلام گرجی با اشاره به اینکه مخاطب این طرح افراد نیازمند و ایتام هستند که با محوریت کانون های فرهنگی و هنری توزیع گوشت های قربانی انجام می شود، بیان داشت: در این پویش قریب به دو تن گوشت گرم در قالب بسته های یک و نیم کیلویی میان نیازمندانی که از قبل شناسایی شده اند، توزیع می شود.


 
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان کرمان با بیان این مطلب که در این مرحله براساس برنامه ریزی انجام شده نذرهای قربانی در شهرستان کرمان ودر مناطق حاشیه ای شهرکرمان ودر بخش های چترود، ماهان، راین، شهداد می شود، خاطرنشان کرد: اینگونه فعالیت ها و برنامه ها می تواند یک الگو و مدل موفق جهت حمایت از افراد نیازمند باشد و امیدوار هستیم که همه اقشار مختلف جامعه به کمک یکدیگر شتافته تا در نهایت شاهد کم رنگ شدن آسیب های اجتماعی در حوزه فردی و اجتماعی باشیم